kontrast Tryb dzienny Tryb nocny Wysoki kontrast czarno-biały Wysoki kontrast czarno-zielony Wysoki kontrast czarno-żółty font pomniejsz font zresetuj wielkość fontu powiększ font

ORIGEN Sp. z o.o. Sp.K. (nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia: 15604) dla swojego Klienta
poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Specjalista_ka ds. rekrutacji ORIGEN

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodnie z polityką i standardami firmy,
  • aktywne docieranie do kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych metod rekrutacji i selekcji,
  • poszukiwanie kandydatów poprzez aktywność w social mediach,
  • nadawanie ogłoszeń o pracę w internetowych serwisach rekrutacyjnych,
  • współpraca z kandydatami na każdym etapie procesu,
  • budowanie i aktualizowanie bazy danych kandydatów w programie HRlink,
  • inicjowanie i prowadzenie działań mających na celu budowanie i wzmacnianie wizerunku pracodawcy na rynku pracy.

Od Kandydata_ki oczekujemy:

  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • wykształcenia wyższego: zarządzanie zasobami ludzkimi, doradztwo zawodowe
  • praktycznych umiejętności poruszania się w social mediach,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów,
  • komunikatywności, tzw. lekkiego pióra,
  • mile widziana znajomość aktualnych trendów w obszarze komunikacji w kanałach cyfrowych,
  • samodzielności w realizacji zadań, umiejętności organizacji pracy, odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań i obowiązków,
  • myślenia analitycznego pozwalającego na zdiagnozowanie wyzwań i zagrożeń,
  • twórczego podejścia w rozwiązywaniu problemów, poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość rynku pracy osób z niepełnosprawnościami,
  • znajomości j. angielskiego min. na poziomie B2,
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (biuro jest w pełni przystosowane do potrzeb osób mających trudności w poruszaniu się)

Oferujemy:

  • zadania pełne wyzwań i możliwości kreatywnego działania,
  • współpracę z zaangażowanym i profesjonalnym zespołem,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • umowę o pracę na zastępstwo, pełen etat, wynagrodzenie 5000 - 5500 zł brutto, system premiowy, prywatna opieka medyczna.
Specjalista_ka ds. rekrutacji

woj. małopolskie