kontrast Tryb dzienny Tryb nocny Wysoki kontrast czarno-biały Wysoki kontrast czarno-zielony Wysoki kontrast czarno-żółty font pomniejsz font zresetuj wielkość fontu powiększ font

O nas ORIGEN

Origen oznacza początek, jesteśmy organizacją, która inspiruje biznes do zmiany. Tworzymy zespoły pracowników zdalnych u naszych klientów, świadczymy usługi outsourcingu pracy zdalnej, rekrutujemy najlepszych specjalistów, w oparciu o nasze wartości. Jesteśmy ekspertami w budowaniu zdalnych zespołów pracowników w dużych organizacjach. Każda praca potrzebna organizacji, która sprawia problem ze względu na miejsce, czas, ludzi i pieniądze może trafić do naszych rąk. Dla nas przyszłość rynku pracy to elastyczność i różnorodność w oparciu o te wartości budujemy zespoły pracowników w systemie home office. Kierując się społeczną odpowiedzialnością biznesu umożliwiamy pracę także osobom zagrożonym wykluczeniem zawodowym. Budujemy zespoły lojalnych, zmotywowanych pracowników z rotacją 2% w skali roku. Pracujemy z organizacjami, które szanują pracowników i wyznają nasze wartości.

Wiarygodność

Wiarygodność

To co oferujemy stosujemy u siebie – 90% stanowisk pracy zdalnej.

Różnorodność

Różnorodność

Dla nas wartością jest różnorodność budowanych zespołów ze względu na wiek, niepełnosprawność, płeć.

Wiedza

Wiedza

Dzielimy się wiedzą – jesteśmy nastawieni na doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Elastyczność

Elastyczność

Oferujemy elastyczne formy pracy zdalnej dzięki czemu zaangażowanie pracowników i satysfakcja z pracy jest na wysokim poziomie.

Skontaktuj się z nami ORIGEN Porozmawiajmy o biznesie

ORIGEN Sp. z o. o. Sp. k.
Wilga Business Center
ul. Józefa Marcika 12, 30-443 Kraków
NIP: 6762516053 • REGON: 365791852

Tel.: +48 536 773 563
e-mail: biuro@origen.com.pl
origen.com.pl