kontrast Tryb dzienny Tryb nocny Wysoki kontrast czarno-biały Wysoki kontrast czarno-zielony Wysoki kontrast czarno-żółty font pomniejsz font zresetuj wielkość fontu powiększ font

ORIGEN Sp. z o.o. Sp.K. (nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia: 15604) dla swojego Klienta
poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Specjalista/ka ds. Rozwoju Biznesu ORIGEN

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie i przedstawianie oferty
  • aktywne wyszukiwanie leadow
  • umawianie spotkań
  • projektowanie i przeprowadzanie kampanii informacyjnych/marketingowych
  • negocjowanie warunków współpracy i finalizacja umów
  • kreowanie sprzedaży i biznesu w oparciu o długoterminowe cele
  • rozwój nowych rynków
  • rozwijanie oraz utrzymywanie relacji z klientami
  • analiza trendów na rynku pod kątem dopasowywania oferty do klientów i działań konkurencji

Od Kandydata/ki oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z ludźmi
  • nastawienia na współpracę, komunikatywności, zaangażowania, skrupulatności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętności planowania i dobrej organizacji pracy
  • postawy proaktywnej oraz wychodzenia z inicjatywą
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, Power Point)
  • mile widziane osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat (7 godzinny dzień pracy od poniedziałku do piątku z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych z tytułu niepełnosprawności)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenie wprowadzające
  • wsparcie doświadczonej kadry managerskiej
  • możliwość pracy zdalnej
Specjalista/ka ds. Rozwoju Biznesu

woj. podlaskie