kontrast Tryb dzienny Tryb nocny Wysoki kontrast czarno-biały Wysoki kontrast czarno-zielony Wysoki kontrast czarno-żółty font pomniejsz font zresetuj wielkość fontu powiększ font

ORIGEN Sp. z o.o. Sp.K. (nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia: 15604) dla swojego Klienta
poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik działu produktowego ORIGEN

Zakres obowiązków:

  • konfekcjonowanie produktów gotowych (m. in. kontrola jakościowa i ilościowa przesyłek., pakowanie)
    przygotowywanie przesyłek do transportu
  • opracowywanie i archiwizacja odpowiedniej dokumentacji magazynowej
  • przestrzeganie wewnętrznych procedur i instrukcji

Od Kandydata/ki oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • dobrej obsługi komputera
  • dokładności i skrupulatności
  • zdolności manualnych
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat, praca od poniedziałku do piątku, jednozmianowa (z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych z tytułu niepełnosprawności)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę bez pośredników, umowa jest zawarta z pracodawcą na rzecz którego świadczona jest praca
Pracownik działu produktowego

woj. wielkopolskie