kontrast Tryb dzienny Tryb nocny Wysoki kontrast czarno-biały Wysoki kontrast czarno-zielony Wysoki kontrast czarno-żółty font pomniejsz font zresetuj wielkość fontu powiększ font

ORIGEN Sp. z o.o. Sp.K. (nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia: 15604) dla swojego Klienta
poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Koordynator/ka - Specjalista/ka ds. raportowania/szkoleń ORIGEN

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i zarządzanie bazą wiedzy
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych dla pracowników
  • prowadzenie szkoleń oraz wdrażanie pracowników
  • wsparcie/zstępowanie opiekunów zespołów
  • wsparcie pracowników w wyszukiwaniu potrzebnych informacji
  • przygotowywanie i opracowywanie raportów i analiz
  • prowadzenie i monitorowanie wskaźników(KPI) dotyczących prowadzonych projektów
  • raportowanie zagrożeń wpływających na funkcjonowanie firmy, proponowanie i czynny udział w działaniach korygujących
  • project management - udział projektach realizowanych przez dział Contact Center zgodnie z bieżącymi potrzebami

Od Kandydata/ki oczekujemy:

  • dostępu do Internetu w miejscu zamieszkania oraz umiejętności korzystania z zasobów internetowych - stałe łącze internetowe min.: 10 Mb/s przy pobieraniu danych, min. 5 Mb/s przy wysyłaniu danych (warunek konieczny)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dobrej obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel)
  • umiejętności budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z ludźmi
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat (7 godzinny dzień pracy od poniedziałku do piątku z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych z tytułu niepełnosprawności)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenie wprowadzające
  • wsparcie doświadczonej kadry managerskiej
  • pracę zdalną we własnym miejscu zamieszkania
Koordynator/ka - Specjalista/ka ds. raportowania/szkoleń

woj. śląskie