kontrast Tryb dzienny Tryb nocny Wysoki kontrast czarno-biały Wysoki kontrast czarno-zielony Wysoki kontrast czarno-żółty font pomniejsz font zresetuj wielkość fontu powiększ font

ORIGEN Sp. z o.o. Sp.K. (nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia: 15604) dla swojego Klienta
poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Grafik komputerowy ORIGEN

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie do druku materiałów graficznych
  • skład i opracowanie graficzne materiałów promocyjnych i wizerunkowych
  • projektowanie materiałów
  • wizualizacja reklam zewnętrznych
  • nadzór nad bazą zdjęć, obróbka zdjęć

Od Kandydata/ki oczekujemy:

  • dostępu do Internetu w miejscu zamieszkania oraz umiejętności korzystania z zasobów internetowych - stałe łącze internetowe min.: 10 Mb/s przy pobieraniu danych, min. 5 Mb/s przy wysyłaniu danych
  • znajomości technik druku
  • dobrej znajomości minimum jednego z programów: pakiet Corel, Adobe: Photoshop, Indesign, Ilustrator,
  • wiedzy z zakresu identyfikacji wizerunkowej, komunikacji wizualnej
  • znajomości zasad składu folderów, katalogów reklamowych
  • kreatywnego myślenia, twórczego podejścia, nowych pomysłów
  • sumienności, terminowości i dobrej organizacji pracy własnej, poczucia estetyki
  • zaangażowania i entuzjazmu
  • komunikatywności oraz dokładności
  • orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat (7 godzinny dzień pracy od poniedziałku do piątku z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych z tytułu niepełnosprawności)
  • pracę zdalną we własnym miejscu zamieszkania w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Na Państwa aplikacje czekamy do 30 listopada.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Grafik komputerowy

woj. podkarpackie