kontrast Tryb dzienny Tryb nocny Wysoki kontrast czarno-biały Wysoki kontrast czarno-zielony Wysoki kontrast czarno-żółty font pomniejsz font zresetuj wielkość fontu powiększ font

ORIGEN Sp. z o.o. Sp.K. (nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia: 15604) dla swojego Klienta
poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Opiekun zespołu konsultantów ORIGEN

Zakres obowiązków:

  • koordynacja pracy podległego zespołu
  • przeprowadzanie konstruktywnych rozmów z pracownikami
  • wyznaczanie bieżących zadań i celów dla poszczególnych członków zespołu
  • motywowanie i wspieranie zespołu do działania
  • weryfikacja pracy swojego zespołu, np. poprzez odsłuchiwanie rozmów telefonicznych
  • prowadzenie szkoleń dla nowych pracowników

Od Kandydata/ki oczekujemy:

  • dostępu do Internetu w miejscu zamieszkania oraz umiejętności korzystania z zasobów internetowych - stałe łącze internetowe min.: 10 Mb/s przy pobieraniu danych, min. 5 Mb/s przy wysyłaniu danych (warunek konieczny)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dobrej dykcji, komunikatywności, swobodnego wypowiadania się (warunek konieczny)
  • sprawnego pisania na klawiaturze (warunek konieczny)
  • dobrej obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel)
  • umiejętności budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z ludźmi
  • orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat, od poniedziałku do piątku z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych z tytułu niepełnosprawności
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenie wprowadzające
  • wsparcie doświadczonej kadry managerskiej
  • pracę zdalną we własnym miejscu zamieszkania
Opiekun zespołu konsultantów

woj. świętokrzyskie