kontrast Tryb dzienny Tryb nocny Wysoki kontrast czarno-biały Wysoki kontrast czarno-zielony Wysoki kontrast czarno-żółty font pomniejsz font zresetuj wielkość fontu powiększ font

ORIGEN Sp. z o.o. Sp.K. (nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia: 15604) dla swojego Klienta
poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Asystent/ka w biurze nieruchomości - Kraków ORIGEN

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie sekretariatu biura nieruchomości,
  • dbanie o wizerunek biura stacjonarnie i online,
  • organizacja obiegu dokumentów obrotu nieruchomościami, prowadzenie wewnętrznych baz danych,
  • sporządzanie analiz nieruchomości pod kątem ceny oraz potencjału sprzedaży,
  • planowanie oraz realizacja działań marketingowych na portalach społecznościowych,
  • prowadzenie i aktualizacja strony firmowej oraz profili firmy na portalach branżowych.

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office,
  • komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność organizacji pracy,
  • umiejętność współpracy w zespole, umiejętność zarządzania przepływem informacji w zespole,
  • znajomość zagadnień z zakresu marketingu w social mediach,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu stron firmowych i fanpage,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • stabilne warunki zatrudnienia,możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i dalszego rozwoju,
  • pracę w niepełnym wymiarze godzin z możliwością rozszerzenia do pełnego etatu,  od poniedziałku do piątku z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych z tytułu niepełnosprawności
Asystent/ka w biurze nieruchomości - Kraków

woj. małopolskie