kontrast Tryb dzienny Tryb nocny Wysoki kontrast czarno-biały Wysoki kontrast czarno-zielony Wysoki kontrast czarno-żółty font pomniejsz font zresetuj wielkość fontu powiększ font

ORIGEN Sp. z o.o. Sp.K. (nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia: 15604) dla swojego Klienta
poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Konsultant telefoniczny ORIGEN

Zakres obowiązków:

• telefoniczne umawianie spotkań
• telefoniczna obsługa po-sprzedażowa, polegająca na wykonywaniu połączeń wychodzących związanych z badaniem satysfakcji klientów
• przeprowadzanie badania "Tajemniczy klient"
• wypełnianie ankiet w programie
• uzupełnianie bazy danych

Od Kandydata/ki oczekujemy:

• dostępu do Internetu w miejscu zamieszkania oraz umiejętności korzystania z zasobów internetowych - stałe łącze internetowe min.: 10 Mb/s przy pobieraniu danych, min. 5 Mb/s przy wysyłaniu danych (warunek konieczny)
dobrej dykcji, komunikatywności, swobodnego wypowiadania się (warunek konieczny)
sprawnego pisania na klawiaturze (warunek konieczny)
posługiwania się poprawną polszczyzną, brak wady wymowy (warunek konieczny)
• analitycznego myślenia, umiejętności kojarzenia faktów
• dobrej obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel)
• gotowości do wykonywania zadań o dużej powtarzalności
• chęci do nauki, samodzielności i odwagi w zadawaniu pytań, jeśli się czegoś nie rozumie
• umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientem
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz chęć uczestnictwa
w szkoleniach telefonicznych i online
• orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat (7 godzinny dzień pracy od poniedziałku do piątku z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych z tytułu niepełnosprawności)
pracę zdalną we własnym miejscu zamieszkania
• szkolenie wprowadzające

Konsultant telefoniczny

woj. pomorskie